Yüz Germe

Yaşlanmanın, yerçekiminin ya da güneşin etkileriyle yüz derisi elastisitisini kaybedebilir ve kırışabilir.

Yüz Germe; Bu deformasyon sizi normal insanlara göre daha yaşlı, mutsuz ve yıpranmış gösterebilir. Daha dinç, genç ve mutlu bir yüze sahip olmak isteyen misafirlerimiz için uyguladığımız yüz germek operasyonu hem erkek hem de kadınlar için başarıyla uygulanabilir.

Yüz germek operasyonlarında kullanılacak teknik, misafirlerimizin cilt yapısı, yağ doku formları, kemik yapısı ya da deri elastikiyet seviyesinin incelenmesi neticesinde seçilmekte olup uygulama sonrasındaki netice için detaylı diyalog akabinde gerçekleştirilir.

Yüz germe uygulamaları yüz tipinize, elastisitesine, deformasyon miktarına ve diğer bazı etkenlere bağlı olarak belirlenir. Alın, göz kapakları, kaş, yanak, ve boyun bölgesini kapsayan Full Face Lift + Neck Lift uygularının yanında, daha spesifik bölgeleri kapsayan Mini Face Lift, Mid Face Lift gibi uygulamalar da tercih edilebilir.

Genel anestezi altında 4 – 6 saat süren operasyon sırasında kesi yerlerine yerleştirilen drenler tahminen 24 saat içinde alınmakta ve dikişler ise 6-7 gün içinde kendiliğinden iyileşir. Hastanede 1-2 gece yatış önerilir.

Operasyon sonrasında oluşan hafif şişlik ve morluklar hastanın bünyesine bağlı olarak 10 gün içinde normalleşmeye başlar. Misafirlerimiz operasyonu takip eden 15 gün içinde işlerine geri dönebilir.
 

Yüz Germe Fiyatları 2024

Yüz germe fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Erkeklerde Meme Büyümesi (Jinekomasti)