Hydrafacial’ın Yüzünüzde Yarattığı Muhteşem Dönüşüm!!

Pürüzlü, donuk, yağlı veya kuru bir cilt, ciltteki lekeler, siyah ve beyaz nokta, tıkanmış gözenekler, cildinizin bazı profesyonel bakımlara ihtiyacı olduğunu gösteren çok güçlü belirtilerdir.

Hydrafacial invaziv olmayan acısız bir cilt bakım uygulamasıdır; kusursuz temizlemekle kalmaz aynı zamanda genişlemiş ve tıkalı gözenek tedavisi, hiperpigmentasyon, siyah nokta, yaşa bağlı oluşan solma, donukluk, ince çizgi ve kırışıklarda yarar sağlar; ayrıca yağlı ve sivilceli ciltlerin görüntüsünü iyileştirip tedavi eder.

Cildin daha sağlıklı canlı pürüzsüz, lekesiz ve genç görünmesini sağlayan cilt bakımı için gerekli tüm prosedürleri barındıran 2015 yılında en iyi cilt yenileme teknolojisi ödülünü almış cilt bakım cihazıdır.

Hydrafacial’ın yalnızca tek seansta yapabilecekleri aşağıda sıralanmıştır:

  1. Hydrafacial, derideki kuruluğu, cilt yüzeyindeki ölü tabakayı alıp götürür ve matlığı anında gidererek cilde parlak ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Hydrafacial, hassas ciltler de dahil olmak üzere, tüm cilt tipleri için uygundur.
  2. Hydrafacial vakum sistemi ile cildi tahriş etmeden; cilt ve deri döküntülerini yok eder.
  3. Hydrafacial gözeneklerinizin içerisine hapsolmuş kiri vorteks teknolojili emme başlığı ile çeker, cildinizi ferah, temiz ve canlı hale getirir. Özellikle akne eğilimi olan ciltlerde de içeriğindeki salisilik asit ve alfa hidroksiasit (AHA) sayesinde sebumu dengeler ve sivilcelerin kurumasını sağlar.
  4. Hydrafacial tedavisi cildinizi; içeriğindeki Hyaluronic asit, inositol, camellia sinensis yaprağı ekstresi, at kestanesi ekstresi, retinil palmitat, biotin, E vitamini, biberiye gibi antioksidanlarla ve Peptidler ile besler, korur ve nemlendirir.
  5. Bu sistemin herhangi bir yan etkisi yoktur. Hassas ciltler için özel solüsyonları mevcuttur.

Bu yaklaşım, aynı anda hem gözenekleri boşaltıp hem de nemli, parlak, dolgun bir cilt kazandırır. Cihaz, “vortex teknolojisi” ile donatılmış eşsiz spiral dizaynı ile cildin görünümünü iyileştirirken, hiperpigmentasyon ve yağ problemini çözer. Hydrafacial, güneş ve depilasyon lekeleri gibi cilt sorunlarını hedef alan ve cildi dış etkenlere karşı güçlendiren eklentilere sahiptir.

İlginizi Çekebilir  Meme Büyütme Operasyonları Öncesinde Nelere Dikkat Edilmeli

Hydrafacial Akne Tedavisinde Nasıl Kullanılır?

Sivilce izlerinin görünümünü azaltabilecek yöntem arıyorsanız, akne tedavisi için mevcut en iyi seçeneklerden biri içeriğindeki laktik asit, salisilik asit ve glikolik asit olan Hydrafacial tedavisidir.

Bu çok popüler tedavi, her tür cilt için kullanılmakla beraber, özellikle sivilce izi olan yetişkinlere de yardımcı olur. Gençler arasında yaygın olmasına rağmen, birçok yetişkinde de akne problemine rastlanır. Hydrafacial akne izlerinin yanı sıra, akne izlerinin önemli bir nedeni olan yağlı ciltlerin tedavisi için son derece etkili olabilir.

Hydrafacial Vortex Başlıkları Ne İşe Yarar?

Hydrafacial uygulamasında kullanılan başlıklar girdap etkisine sahiptir (Vortex teknolojisi), bu nedenle kirleri hızlı bir şekilde yerinden çıkarabilir.

Hydrafacial’ın mavi, turuncu, şeffaf ve deniz mavisi başlıkları; uygulamanın tüm aşamalarında en mükemmel etki için özel tasarlanmıştır. Eksfoliasyon, Ekstraksiyon, Temizleme ve Nemlendirme aşamalarını tek bir uygulamada barındıran Vortex 4in1 teknolojili başlıklardan;

Mavi: Eksfoliasyon sağlayarak cilt tabakasını yeniler. Özel Vortex teknolojisiyle çalışan başlık, Activ-4™ serum ile cilt üzerindeki ölü hücreleri ve ölü tabakayı, kiri, sebumu temizler ve kontrollü bir soyma yapar.

Activ-4™ serum, laktik ve glikolik asit bileşenleri içermektedir ve porların içindeki kirlere kadar cilt üzerinde derinlemesine bir temizleme sağlar, cildi nemlendirir, dengeler ve ince kırışıklıkları giderir.

Turuncu: Daha agresif eksfoliasyon sağlar, ve daha derin cilt temizliği için kullanılır. Agresif bir peeling ve eksfoliasyon sonrasında; ölü tabakadan, ölü hücrelerdeni tıkalı gözeneklerden ve kirden arınan cilt tabakası yenilenir ve daha sağlıklı ve canlı bir görünüme ulaşır.

Deniz Mavisi: Eksfoliasyonun ardından Deniz Mavisi başlık devreye girer, ve açılan gözeneklerin içi Glysal™ serum ile derinlemesine temizlenir; siyah nokta ve akneye sebep olan sebum ve kirden arındırılır. Ardından Beta-HD™ ile cilt nemlendirilir.

İlginizi Çekebilir  Vücudunuzu Liposuction ve Karın Germe Operasyonuna Nasıl Hazırlamalısınız?

Şeffaf: Vortex-Fusion olarak adlandırılan ve Hydrafacial uygulamasının son aşamasını oluşturan şeffaf başlık; temizlenen gözeneklerin içinin hyaluronic asit, A ve E vitamini ve antioksidanlar ile doldurulmasını sağlar.

Bakım sonrası cilt problemine uygun mavi ya da kırmızı led ışık enerjisi uygulanır.

Kırmızı led, yüksek etken maddelerini dermis tabakasına daha hızlı iletir. Elastin ve kolajen sentezini uyararak cilde sıkılık kazandırır. Cildin daha genç görünmesini sağlar.

Mavi led terapisi sebum salgısını dengeler ve var olan sivilceyi kurutur, yeni sivilcelerin oluşumunun da önüne geçer.

Misafirlerimizi kliniğimizden, daha yumuşak, pürüzsüz ve daha parlak bir cilt ile uğurluyoruz. Bu yeni ve sağlıklı cilt bakımını, rutininizin bir parçası olacak şekilde siz de düzenli olarak yaptırın.